Forest By Bangboon By Parisa

  • 25 m²

Forest By Bangboon By Parisa Bangkok appartement van 25 m² is gelegen op circa 15 minuten rijden van universiteit Siam en op ongeveer 2 km van Health Land Rama 2. Het appartement is gelegen op circa 30 minuten rijden van Skytrain- Nana treinstation en binnen het bereik van Before Hua Krabue Intersection busstation.

Forest By Bangboon By Parisa appartement biedt een balkon, een terras en een kleedruimte, evenals comfort zoals airconditioning. 2 badkamers worden aangeboden aan gasten. Verder zijn er een haardroger, badjassen en handdoeken beschikbaar.

Het appartement heeft een terras.

De accommodatie biedt ook een kitchenette.

Het Paradise Waterpark ligt op ongeveer 7 km van het 1-slaapkamer appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Forest By Bangboon By Parisa Bangkok
My Space @ Chaosua69
Mobiele prijsaanbieding

My Space @ Chaosua69

7.2
Goed 6 beoordelingen
5.7 km van de accommodatie
USD 32 USD 29
per nacht
My Space69
Mobiele prijsaanbieding

My Space69

8.9
Fantastisch 31 beoordelingen
5.7 km van de accommodatie
USD 32 USD 29
per nacht
J & L Residence And Spa
Mobiele prijsaanbieding

J & L Residence And Spa

8.0
Heel goed 5 beoordelingen
7.1 km van de accommodatie
USD 38 USD 34
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Terras
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen
    • Wastafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 13:00 tot 15:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Forest By Bangboon By Parisa appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Forest By Bangboon By Parisa appartement zijn onder andere het Fantasia Lagoon Water Park, Wat Lao, het Thonburirom Park.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Forest By Bangboon By Parisa appartement?
      Restaurants in de buurt van Forest By Bangboon By Parisa appartement zijn onder andere Thain Thale Seafood en Yupin Seafood restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Forest By Bangboon By Parisa appartement?
      Forest By Bangboon By Parisa appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte kitchenette uitgerust met keukengerei.
    • Wat is de afmeting van dit appartement?
      Dit appartement meet 25 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Forest By Bangboon By Parisa Bangkok

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten